POLİS BOTU VE POLİS AYAKKABISI

Polis botu ve polis ayakkabısı temin edilmesi için kurumlar, birden çok şirket ile görüşme yapmak zorunda kalır. Günümüz piyasasında farklı onlarca şirketin bulunur ancak kaliteli bir şekilde, yönetmeliklere uygun olarak üreten şirketlerin sayısı çok azdır. Bu nedenle alıcı firma, geniş kapsamları bir araştırma yaparak firmalar arasından seçim yapmaktadır.

Raff Military Textile, polis botu ve polis ayakkabısı üretimi yapan en başarılı ve en köklü şirket olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Yaklaşık olarak 50 yıl gibi uzun bir süre boyunca bu alanda çalışmalar yaparak büyük bir tecrübe sahibi olmuştur. Raff Military Textile; ihracat odaklı çalışmalarını sürdüren bir şirkettir. Sadece Türkiye sınırları içerisinde değil, birçok Orta Doğu ve Balkan ülkesi başta olmak üzere Afrika’da ve diğer Türki cumhuriyetlerde de ilgi görmektedir. Polis ürünleri denildiği zaman insanların aklına genellikle resmi üniformalar gelmektedir ancak polislerin kendilerini güvende tutacak üniformaları tamamlayan bazı malzemeler bulumaktadır.

Polis botu ve polis ayakkabıları da bu malzemelerin başında gelmektedir. Özellikle soğuk bölgelerde görev alan polisler için bot ve ayakkabılar oldukça öenmlidir.Tüm bu sebepler nedeni ile polis botu temin etmek isteyen kişiler ya da kurumlar kesinlikle bu alanda uzman olan ve yönetmeliklere bağlı kalan bir şirket ile iletişim kurmalıdır. Raff Military Textile, polis üniformalarıyla beraber aynı zamanda polis botu ve ayakkabısı üretimi de yapmaktadır.

Raff Military Textile tarafından üretimi yapılan bot ve ayakkabılar; iklim, hava şartları ve sağlık koşulları göz önüne alnarak imal edilmektedir. Ürünlerin sağlam ve sağlıklı bir dokuya sahip olmasına büyük özen gösterilir. Birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitli botlar bulunur örneğin; arazi, iklim, hava şartlarına bağlı değişiklik gösteren botlar, kışlık ve yazlık olacak şekilde üretilmektedir. Kış için üretilen botların su geçirmez ve kaymaz taban özellikleri bulunmaktadır.

Sıcak havalarda ise botların hava aldıran ve terletmeyen bir yapısı bulunmaktadır. Farklı çeşitleri bulunan polis botu ve polis ayakkabıları Raff Military Textile tarafından üretimdedir. Bot ve ayakkabılar, uzun bir süre aşınma yapmayan kaliteli bir deri malzemeden, tabanları rahat ortopedik malzemeden üretilmektedir. Genellikle antibakteriyel malzeme kullanılır ve hem kadınlara hem de erkeklere uygun olarak istenilen ayakkabı numarasıyla siparişiniz hazırlanmaktadır.