JANDARMA ÜNİFORMALARI

Jandarma mensupları çeşitli renk ve desenlerde iki parçalı ve çeşitli jandarma üniformaları giymektedir. Jandarma mensuplarının giyeceği üniformanın türü, içinde buldukları ortam ve duruma göre belirlenmektedir.

JANDARMA ÜYELERİ İÇİN KORUYUCU EKİPMANLAR

Ayrıca jandarma mensupları jandarma üniformalarının yanı sıra koruyucu ekipman da kullanmaktadır. Siperli miğfer, gözlük, yelek, eldiven, silah kılıfı, kemer, diz ve dirseklik, çizme gibi ekipman kalemleri bunlardan bazılarıdır. Molle kayış sistemi sayesinde, yeleklere silah kılıfı ve küçük çanta takmak mümkündür. Genellikle üniformalarla aynı renkte balistik ve taktik yelekler de kullanılmaktadır.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN JANDARMA ÜNİFORMALARI

Jandarma üniformalarının, üyelerin görevlerini en hızlı ve verimli şekilde yerine getirebilmeleri için kaliteli, rahat ve işlevsel olması gerekmektedir. Jandarma üniformalarımız olağanüstü kalitede olup müşterilerimize en üst düzeyde koruma ve rahatlık sağlar.

Askeri ve polis üniformaları üretme konusunda Raff olarak yaklaşık 50 yılı aşkın bir uzmanlığa sahibiz. Üretimimizde kullanılan tüm ürünler, teknik şartnamelerin gerektirdiği muayene yöntemlerinden geçmiş ve onaylanmıştır. Firmamız paketleme, etiketleme, nakliye, depolama gereksinimleri ve sipariş teslimatı dahil tüm detayları garanti eder. Sizin için her türlü jandarma üniformasını oluşturabilir ve bunları tam olarak sizin belirlediğiniz özelliklere göre yapabiliriz.

ÜRETİMİMİZDE KULLANDIĞIMIZ KUMAŞLAR

Jandarma üniformaları piyasada bulunan en kaliteli pamuk, yırtılmaz, gabardin ve polyester kumaşlardan üretilmektedir. Malzemelerimiz anti-bakteriyeldir ve ormanlık alan ve çöl kamuflajı dahil olmak üzere çeşitli bölgeler için kullanılabilir. ;Üniforma imalatında kullanılan kamuflaj kumaşları yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır. Kumaşlarımız teknik şartnamelere göre hazırlanmakta veya buna uygun üretim merkezlerinden tedarik edilmektedir.

Kamuflaj ceketimiz (gömlek – pantolon): Ripstop / Gabardin
Kumaş çeşitleri: Pamuk / Polyester Karışımlarından; %100 Pamuk 65/35 Pamuk / Polyester – 60/40 Pamuk / Polyester- 60/40 Pamuk / Polyester – 50/50 Pamuk / Polyester -85/15 Pamuk / Polyester 220 – 300 gr / m2.

Bunlarla birlikte nano anti-bakteriyel kumaşlar da kullanılmaktadır. Başka bir bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Size özel jandarma üniformaları tasarlayabilir ve üretebiliriz. Tercihleriniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Ürünlerimizin kalitesini korumak ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak her zaman en büyük amacımızdır.