ASKERİ KEMER VE ASKERİ PALASKA

Raff Military Textile olarak sadece askeri giyim kuşam üzerine değil askeri aksesuarlar ve gerekli ekipmanlarında üretimini yapmaktayız. Bunların arasında askeri kemer ve askeri palaskada bulunmaktadır.

Raff Textile’ de birbirinden çeşitli, kaliteli, sağlam ve dayanıklı askeri / taktikal kemerlerimiz, askeri palaskalarımız mevcuttur. Askeri kemer ve askeri palaskalarımızın çeşitleri arasında deri (kahverengi veya siyah), kamuflaj kumaş (yeşil, hâkî veya özel tasarlanmış) model çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu aksesuarlar askeri üniformaların birer parçası niteliğindedir. Askeri üniformaların güvenliğini arttırmak için ve kamuflajlarda bir bütünlük oluşturması için askeri kemer ve askeri palaska kullanılmaktadır. Askeri kemer ve askeri palaskalarımız çok yönlüdür. Bir adet toka ve bir metal uçtan oluşur. Kullanmış olduğumuz metal ucun uzunluğu 1270 ile 1290mm arasında olmaktadır. Askeri kemerlerimizde kullandığımız kayışlarımız bütün çekişlere dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.

Raff Textile olarak askeri kemer ve askeri palaskalarımız daha kaliteli ve işlevlidir. İşlemeleri en ince detaylara kadar düşünülmüştür. Üzerine değişik desenlerde kaplama modeller yapılmaktadır.

Askeri palaskalarımız, askeri omuz askısı olarak da geçmektedir. Çantalardan ziyade birçok eşyanın taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Askeri palaskalarımız böylece kişilere kolaylık sağlamış olurlar. Askeri palaskalarımızın boyutları herkes için ayrı olacak şekilde ayarlanabilmektedir. Böylece boy ayarının yapılması kişilere daha çok kolaylık sağlamış olur.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir. Sizleri memnun edebilmek adına Raff Military Textile olarak bütün detayları tek tek düşünüp, en kaliteli ve kullanışlı askeri kemer ve askeri palaskaları üretmekteyiz. Hedefimiz bütün dünyaya markamızı tanıtmaktır. Bunun içinde hiçbir detayı gözden kaçırmamaya özenle dikkat etmekteyiz. Kendimizi nasıl daha fazla geliştirebiliriz ve nasıl kendimizi daha birçok orduya duyurabiliriz diye uğraşmaktayız. Bunun içinde kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemekteyiz.

Sizlerin memnuniyeti demek bizim memnuniyetimiz demektir. İçinizde hiçbir şüphe olmadan askeri palaskaları, kemerlerimizi ve daha sitemizde mevcut olan birçok ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Askeri palaska ve askeri taktikal kemerlerimizi daha detaylı bir şekilde incelemek için polismalzemeleri.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz kategorilerimiz bölümünden diğer ürünlerimize de göz atabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için Raff Military Textile olarak şimdiden teşekkür ederiz.