SUBAY ÜNİFORMASI

Askeri alanda çok çeşitli seçeneklere ihtiyaç duyulmasının yanı sıra ürünlerin hem sağlık hem de güvenlik kriterlerini karşılaması da son derece önemlidir. Subay üniforması imalatında dayanıklılık, uzun ömürlü kullanım ve yüksek kalite esastır. Asker kıyafetleri polyesterden ve aynı zamanda birçok farklı renkte yapılmaktadır. Pamuğun nemi emdiği ve pürüzsüz olduğu bilinmektedir, bu da onu üniforma üretimi için ideal ve tatmin edici bir malzeme yapar. Polyesterin özellikleri üniformanın dayanıklılığıdır. Hazır giyimde polyester kumaş kullanımı oldukça idealdir.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN SUBAY ÜNİFORMASI MODELLERİ

Üretim aşamalarımız, farklı ülkelerden gelen talepler doğrultusunda mükemmel bir şekilde organize edilmektedir. Her ülkenin kendi standardı, tasarımı vardır. Bu nedenle ekiplerimiz, subay üniforması talepleriyle ilgili farklı özellikleri dikkate almaktadır. Nitekim her ülke için subay üniforması tasarımı talebe göre değiştirilebilir. Tüm özellikler, müşterinin isteğine kesinlikle uyması yönünde tasarlanıp üretilir. Subay üniforması tüm yönlerinde derinlemesine uzmanlık ve deneyim gerektirir. Ayrıca subay üniforma ve ekipmanlarının imalatında yaratıcılık ve uygun malzemelerin rasyonel kullanımı gösterilmelidir. Üretim sürecinde kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekmektedir.

Ayrıca bu kıyafetlerin sağlam olması ve sağlık sorunlarına yol açmamasına da dikkat edilmelidir. Biz Raff Militar olarak subay üniformasının yanı sıra subay ceketleri, subay şapkaları, subay yelekleri ve subay apoletleri gibi ürünleri de hizmetinize sunmaktayız. Üretimimizdeki üniformalar, resmi yönetmeliklere uygun olarak üretilmekte ve uygun ekipman ile satışı yapılmaktadır. Resmi yönetmelikler hem sağlık hem kalite hem de güvenlik kriterlerini karşılaması açısından bizim için son derece önemlidir.