ASKERİ SPOR GİYİM

Çeşitli askeri ürünlerde olduğu gibi askeri spor giyim temini için de Raff Military Textile ön plana çıkmaktadır. 50 yılı aşkın süredir askeri tüm tekstil ürünlerinde faaliyet gösteren firma aynı şekilde askeri spor giyimde de sizlere başarılı ürünler sunmaktadır, Kaliteli ürünleri sayesinde Türkiye sınırlarını aşan bir popülariteye kavuşmuştur. Askeri spor giyim alanındaki ihracatta çok büyük bir Pazar payına sahip olan Raff Military Textile, birçok Orta Doğu, Balkan ülkesi ve Afrika ülkeleriyle beraber çalışmaktadır.

Askeri eşofmanlar, görev dışında egzersizlerde ve genelde eğitim de tercih edilen kıyafetlerdir. Askeri personeller, düzenli olarak egzersiz yapması ve zinde kalması gereken kişilerdir. Bu nedenle özel olarak tasarlanan bazı eşofman takımları kullanmaktadırlar. Eşofman takımları, askerlerin spor yaparken rahat edeceği türden kumaş kullanılarak üretilir ve insanı sıkan, zor hareket ettiren bir yapısı olmamaktadır. En önemlisi askeri eşofmanlar da askeri tekstil ürünlerinin bir parçası olduğundan mutlaka yönetmeliğe uygun olarak hazırlanmalıdır.

Askeri spor giyim ürünleri imal edilirken mutlaka üzerinde durulması gereken noktalar vardır. İlk olarak eşofmanın imal edildiği kumaş mutlaka rahat hareket imkanı tanıyan türden olmalıdır. İkinci olarak da terleme yapmamalı ve hava almalıdır. Böylelikle spor yapmak daha kolay hale gelmektedir. Raff Military Textile tarafından üretilen eşofman takımları, polyester veya microfiber gibi eşofman için uygun olan kaliteli kumaş türleriyle hazırlanmaktadır. Raff Military Textile tarafından üretilen tüm askeri spor giyim ürünleri bütün teknik şartnameleri karşılamaktadır.