İŞ ELBİSELERİ

Raff Military Textile, çeşitli alanlara yönelik üniforma üretiminde 50 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. İş elbiseleri de bunlardan biridir. Tecrübesi sayesinde dünyanın birçok farklı bölgesinde yer alan ülkelere başarıyla ihracat yapmaktadır. İş elbiseleri üretilirken insan sağlığı dikkate alınmalı ve kaliteli materyallerden yararlanılarak üretim yapılmalıdır. Raff Military Textile, askeri üniformaların ve aksesuarların üretimine yoğunlaşmış olsa da iş elbiselerini de en iyi materyaller kullanılarak en sağlıklı şekilde üretmektedir.

İş elbiseleri denilince çalışılan işe göre birçok farklı model akla gelebilir. Raff Military Textile tarafından üretilen iş elbiseleri arasında, iş tulumu, iş ayakkabısı, uzun yağmurluk vb. kıyafetler bulunmaktadır. Bunların dışında istediğiniz üzerine birçok modelde üretime sunulmaktadır. Hepsinin ortak özelliği ise büyük bir işçilik sonucunda ve kaliteli malzemelerdir. Özel kıyafet gerektiren işler, bundan yıllar önce sadece askerler ve polislar olarak karşımıza çıkmaktaydı. Yıllar içerisinde birçok kurum iş elbiseleri ile çalışılmaya başladı. Nedeni ise iş elbiselerinin iş güvenliğini daha iyi bir şekilde karşılamasıdır. Özellikle tehlikeli işlerde çalışan meslek grupları, devamlı olarak bu kıyafetlerden giyerek çalışmalıdır.

İş güvenliğinin en iyi şekilde sağlanması amacıyla da kesinlikle iyi malzemeler ve tecrübeli terziler ile imalat yapılmalıdır. İş elbiseleri, her iş için farklı şekilde üretilmektedir. Bazı işler için önemli olan gece karanlığında daha görünür olmaktır bu nedenle sarı veya yeşil renkte reflektör işlemi kullanılan elbiseler yapılır. Bazı işlerde ise zaman zaman su birikintilerinin içine girmek gerekebilir, burada gerekli olan uzun yağmurluklar ve su geçirmez çizmeler olmaktadır. Mutfakta çalışan bir aşçı iseniz beyaz bir önlük ve kaymaz bir terlik tercih edebilirsiniz. Böylece yağda veya suda kayarak düşme sonucu oluşacak iş kazalarının büyük oranda önüne geçilir.Aradığınız tüm bu özelliklerde ki ürünleri Raff Military Textile aracılığıyla temin edebilirsiniz.