ASKERİ TÖREN TAKIM ELBİSESİ

Görev üniforması veya resmi üniforma olarak askeri üniforma almak isteyen çeşitli kurum ve kuruluşlar Raff Military Textile ile sık sık bağlantı kurmaktadır. Bunun nedeni, Raff Military Textile’ın, bu alanda otuz yıldan beri süre gelen bir tecrübeye sahip olmasıdır. Firma, bu köklü geçmişinden dolayı, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada öncü firmalardan biri durumundadır. Firmanın ürün gönderimi yaptığı ülkeler arasında Türki cumhuriyetler, Orta Doğu ülkeleri, Balkan ülkeleri yer almaktadır. Firma, bu alandaki ihracat pazarında en büyük hacmi elinde bulundurmaktadır.

Askeri Takım Elbise
Firma tarafından üretilen ürünler arasından en çok talep görenlerden biri de, resmi tören üniformalarıdır. Askeri kıyafet deyince birçok kişinin aklına gelen ürünler askeri tişört, askeri bot veya askeri kask gibi ürünlerdir. Fakat, diğer özel kuruluşlar veya kamu kurumları için de kıyafeyler hazırlanmaktadır. Dünyanın üç kıtasında bulunan ülkelerin bu talepleri Raff Military Textile tarafından karşılanmaktadır. Firma %100 müşteri memnuniyeti sunma amacıyla hizmet eder.
Askeri tören kıyafetleri yani askeri takım elbiseler Raff Military Textile tarafından en iyi şekilde dizayn edilmektedir. Bu takım elbiseler, diğer kıyafetlerden farklı olarak isteğe göre de dizany edilebilir. Bu kıyafetler için en önemli nokta, kıyafetlerin seremoni düzenine uygun olmasıdır. Bu yüzden, bu kıyafetlerde, kamuflajlardan farklı olarak birçok aksesuara yer verilmektedir. Metal düğmeler en çok tercih edilen aksesuarlar olarak karşımıza çıkmaktadır.
Her türlü üniformada olduğu gibi, törende giyilmek için üretilen askeri takım elbiselerde de insan sağlığına çok önem verilmektedir. Raff Military Textile tarafından üretilen takım elbiseler insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde hazırlanır. Kullanılan materyaller özenle seçilir. Takım elbiselerin yapımında kullanılan malzemeler arasında, Yün, Poliviskon, Polikoton gibi yüksek kaliteli kumaş çeşitleri vardır.
Raff Military Textile, ihracat odaklı bir firma olduğu için, tören kıyafetleri de dünyanın birçok yerinde ilgi görmektedir. Birçok farklı ülke, askerlerinin törende giyeceği takım elbiselerin temini için Raff Militar Textile ile iletişime geçmektedir. Bu yüzden, bu takım elbiseler, farklı ülkelere göre farklı şekillerde tasarlanır ve tüm ulusların kendi ordu renkleri dikkate alınarak hazırlanır.
Sadece ülkelere göre değil, kıyafeti kullanacak birime göre de değişiklik ler yapılabilmektedir. Kara, hava, deniz gibi farklı birimler için farklı özellikteki takım elbiseler imal edilmektedir. Farklı birimler için imal edilen ürünler arasındaki tek ortak nokta, hepsinde yüksek kaliteli materyallerin kullanılıyor olmasıdır.
Genel olarak pantolon-ceket takımından oluşan askeri takım elbiseler, hem erkek hem kadın personel için üretilmektedir. Raff Military Textile bünyesinde çalışan personel tarafından üretilen bu özel takım elbiseler, talep edilmesi halinde isteğe göre yeniden düzenlenebilir hatta sıfırdan tasarlanabilir.

Kısacası, birçok askeri üründe olduğu gibi, askeri takım elbise konusunda da Raff Military Textile en güvenebileceğiniz firma olarak gözükmektedir.