ASKERİ TÖREN TAKIM ELBİSESİ

Görev üniformasının yanı sıra askeri tören takım elbisesi almak isteyen çeşitli kurum ve kuruluşlar Raff Military Textile ile sık sık bağlantı kurmaktadır. En temel nedeni ise Raff Military Textile’ın bu alanda 50 yıldan beri tecrübesinin bulunmasıdır. Firma, bu köklü geçmişinden dolayı Türkiye ile beraber dünyada öncü firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmanın ürün gönderimi yaptığı ülkeler arasında Türki cumhuriyetler, Orta Doğu ülkeleri, Balkan ülkeleri yer almaktadır. Raff Military Textile, bu alandaki konumunu halen korumaktadır.

Firma tarafından üretilen ürünler arasından en çok talep görenlerden biri askeri tören takım elbisesi olmaktadır. Dünyanın 3 büyük bölgesinde bulunan ülkelerin talepleri Raff Military Textile tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılanmaktadır. Firma %100 müşteri memnuniyeti sunma amacıyla hizmetlerini sağlamaktadır. Askeri tören takım elbiseleri sizler için en iyi şekilde tasarlanmaktadır. İsteğinize göre de dizayn edilebilir ve birçok aksesuara yer verilebilir. Örneğin metal düğmeler en çok tercih edilen aksesuarlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Askeri törenlerde giyilme amacıyla üretilen askeri tören takım elbiselerinde başta şıklığa daha sonra insan sağlığına çok önem verilmektedir. Raff Military Textile tarafından üretilen takım elbiseler insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde ve şık bir tasarım ile hazırlanır. Kullanılan materyaller özenle seçilir, yapımında kullanılan malzemeler arasında; yün, poliviskon, polikoton gibi yüksek kaliteli kumaş çeşitleri bulunmaktadır. Raff Military Textile, ihracat odaklı bir firma olduğundan askeri tören takım elbiselerinde dünyanın birçok yerinde ilgi görmektedir. Birçok farklı ülke, askerlerinin törende giyeceği takım elbiselerin temini için Raff Militar Textile ile iletişime geçmektedir.

Bu nedenle ürünler, farklı ülkelere göre farklı şekillerde tasarlanır ve tüm ulusların kendi ordu renklerine göre hizmete sunulur. Yalnızca ülkelere göre değil, kıyafeti kullanacak birime göre de değişiklikler yapılabilmektedir. Kara, hava, deniz gibi farklı birimler için farklı özellikteki takım elbiseler imal edilmektedir. Genel olarak ise pantolon, ceket ve şapka takımından oluşur ve hem erkek hem de kadın personeller için üretilebilmektedir. Kısacası birçok askeri üründe olduğu gibi askeri tören takım elbisesi konusunda da Raff Military Textile güvenebileceğiniz en iyi firmalardan biri olmaktadır.