İTFAİYECİ KIYAFETLERİ VE MALZEMELERİ

Bazı meslek gruplarında üniforma hayati bir önem taşımaktadır. İtfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri ise bunların başında gelmektedir. İtfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri temin etmek isteyen kurumlar, sağlam işçiliği olan ve sağlıkla malzemeler ile üretilen ürünler aramaktadır. Raff Military Textile bu nedenle başvurmanız gereken ilk adres olacaktır. Firmanın asıl uzmanlığı asker ve polis ürünleri üzerine olsa da itfaiye gibi üniformanın hayati öneme sahip olduğu meslek grupları için de en iyi şekilde imalat yapmaktadır. Firma bu alanda 50 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

Raff Military Textile tarafından üretilen itfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri yalnızca birkaç ürün ile sınırlı değildir çünkü itfaiye personelinin hayati tehlike yaşamadan görevlerini yapabilmesi için gerekli olan birçok ürünler mevcuttur. Yanmaz itfaiyeci elbisesinin yanı sıra itfaiyeci miğferi, itfaiyeci çizmesi vb. ürünler de Raff Military Textile tarafından üretilmektedir. İfaiye personelleri iş elbisesine en çok ihtiyacı olan meslek grupları arasındadır. İşi alevler ile mücadele etmek olan personeller için iş güvenliğine oldukça dikkat edilmektedir. İş güvenliğini tamamlayacak olan ise itfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleridir.

Bu nedenle Raff Military Textile bu alandaki faaliyetlerinde oldukça titiz davranmaktadır. Kıyafetler yanmaz kumaştan üretilerek kalitesi defalarca teste tabii tutulur. Raff Military Textile size en kaliteli itfaiyeci kıyafetleri ve malzemelerini sunmak için en kaliteli materyalden yararlanmaktadır. İtfaiyeciler için tek ihtiyaç üniforma değildir. Alevlerle mücadele eden itfaiye personelinin, yardımcı aksesuarlar ile de güvenliğini artırması gerekir. Örneğin kauçuk çizmeler, itfaiye miğferi de bu alanda sizlere sunduğumuz ürünlerdendir.