ASKERİ KAMP MALZEMELERİ

Raff Military Textile’ de birbirinden sağlam, korunaklı, çeşitli özelliklere sahip askeri kamp malzemeleri temin etmek artık mümkün! Sizlerde kaliteli, birbirinden farklı modellerde ekipman ve teçhizat satın almak istiyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Raff Military Textile olarak askeri kamp malzemelerimiz arasında sırasıyla; askeri kampet, askeri uyku tulumu, aş kabı, sırt matarası, askeri çadır, asker battaniyesi, askeri su matarası ve askeri kampet bulunmaktadır. Raff Textile, kişilerin ihtiyaçlarına göre en ince detaya kadar düşünmektedir. Hayatı kolaylaştıran, sizlere en iyi konforu sağlamak adına sağlam ekipmanlar üreterek ve sizlere sunarak elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ KAMPET MODELLERİ

Kampet modellerimiz katlanabilir ve taşınabilir özelliğine sahiptir. Rahatlıkla sökülüp takılabildiği için çok portatif olmakla beraber tercih edilen ürünler arasında üst sıralardadır. Askeri kampet modellerimiz güvenilir ve sağlam oldukları için bütün hava koşullarına uygundur. Kamp yapmak için konfor ve rahatlık açısından kesinlikle kullanılması gereken bir üründür. Askeri kampetlerimizin 120kg’ya kapasitesi mevcuttur. Mukametli polyester kumaştan üretilmektedir. Raff Textile olarak askeri kampetlerimiz de paslanmaz çelik kullanmaktayız böylece uzun yıllarca kullanılabilirliği artar.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ MATARA MODELLERİ

Raff Military olarak askerlerimizin sağlığını da düşündüğümüz için en kaliteli ve güvenilir matarayı yapmak için elimizden geleni yapmaktayız. Metal su mataralarımızı 2mm kalınlığında alüminyum gövdeden üretmekteyiz. Sızdırmaz kapağı sayesinde düşme veya darbe alma sırasında dışarıya hiçbir şekilde taşma, dökülme yapmamaktadır. Sıcak ve soğuğa karşı oldukça dayanıklıdır.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ SIRT MATARALARI

Askeri sırt mataralarımız, askeri kamp malzemelerinin olmazsa olmazları arasındadır. 2lt su kapasiteleri mevcuttur. Boy:38cm, genişlik: 19cm’dir. Su çantalarımızın 340gr ağırlıkları vardır. Raff Military Textile olarak çantalarımızı su sızdırmaz özelliğe göre üretmekteyiz. Böylece çantanın içindekiler zarar göremez. Bu çantaları kullanan kişilerde mağdur olmamış olurlar. Taktikal sırt çantalarımız yürüyüş ve dağcılıkta rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kopma yapmayan taşınmayı sağlamlaştıran sıkıştırma kayışları mevcuttur. Sırt çantalarımızda ayarlanabilir bel kemerleri sayesinde kişilerin hareketleri hiçbir şekilde kısıtlanmamaktadır. Üretmekte olduğumuz sırt çantalarımız askeri, taktikal ve kamp kullanımları için oldukça uygundur. Taktikal sırt çantalarımızın farklı renk ve model seçenekleri sayesinde dilediğiniz çantayı tercih edebilirsiniz.

Raff Textile denince akla gelen kaliteyi ve üretimi sürdürmeye devam edeceğiz. Başta askeri kamp malzemeleri olmak üzere diğer birçok kategorimizi inceleyebilir, dilediğiniz ürünlerimizi hızlıca sipariş verebilirsiniz. Askeri kamp malzemeleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!