ASKERİ PANÇO VE ASKERİ YAĞMURLUKLAR

Askerler, ülkelerini korumak adına bütün hava koşullarında canlarını dişlerine takarak mücadele ederler. Kendi canını, ülkesi için feda edecek olan her askerin iyi şartlarda askeri eğitimler alması ve giydikleri kıyafetlerin de bu denli kaliteli olması gerekir. Olumsuz hava koşullarına dayanıklı askeri panço ve askeri yağmurluklarımızı Raff Military Textile olarak hizmetinize sunmaktayız.

ASKERİ PANÇO VE YAĞMURLUKLAR NASIL OLMALIDIR?

Askerlerin eğitimleri ve mücadeleleri sırasında hareketlerini kısıtlayacak hiçbir etkenin olmaması büyük önem teşkil etmektedir. Hareketlerinin kısıtlanmaması için giydikleri kıyafetlerin, kumaş kalitesi, rengi, fonksiyonel oluşu, nefes alan bir kumaştan üretilmesi oldukça önemlidir. Raff Military Textile olarak ürettiğimiz bütün ürünlerde sizlere kalite güvencesi sunmaktayız. Kullandığımız bütün kıyafetler, üniformalar nefes alabilen kumaştan üretilmektedir.

Askerlerimizin rahatı ve sağlığı için askeri panço ve askeri yağmurluklar ağır hava koşullarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Panço ve yağmurluklarımız sağlam dikişli olup yağmur, dolu, kar yağışları gibi olumsuz hava koşullarına karşı oldukça dayanıklılık göstermektedir. Panço ve yağmurluklar iç koruyucu tabakası sayesinde dıştaki etkenleri içeriye geçirmez. Raff Military olarak askeri panço ve askeri yağmurluklarımızın iç kısımları ısıya dayanıklı liflerden üretilmektedir. Kıyafetlerimizin iç yakaları, cilt tahrişini önlemek için yumuşak bir malzemeden yapılmaktadır.

Askeri panço ve yağmurluklarımızda bulunan fermuarlar sayesinde dışarıdaki hava içeri giremez. Bu da askerlerin hangi hava koşullarında mücadele ederseler etsinler bulundukları havadan etkilenmemelerini sağlar. Ürettiğimiz panço ve yağmurluklar hava koşullarına ve darbelere karşı insan vücudunu korumaktadır.

RAFF TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ PANÇO VE YAĞMURLUKLARIN ÖZELLİKLERİ

Raff Military Textile olarak askeri panço ve askeri yağmurluklarımız %100 polyester kumaştan üretilmektedir. Kaynak dikiş sayesinde bütün darbelere karşı dayanıklılığı kanıtlanmıştır hiçbir şekilde yırtılma vb. söz konusu değildir. Askeri pançolarımız özel hazırlanmış çantalar içerisinde sizlere sunulmaktadır. Yandan çıt çıtlı oluşu pançoların vücudu çepeçevre sarmasını sağlar. Böylelikle koruyuculuğu artmaktadır. Tek bir renk seçeneği olmaksızın birden fazla renk seçeneği sayesinde dilediğiniz renkte panço ve yağmurluklarımızı tercih edebilirsiniz.

Raff Military Textile olarak sizden gelecek talebe göre de özel tasarımlar yapmaya hazır bulunmaktayız. Raff Military Textile olarak askeri panço ve yağmurluklarımızı insan sağlığına uygun alerjik ve anti bakteriyel özelliklere karşı dayanıklı olarak üretmekteyiz. Bu sebepten dolayı fonksiyonel panço ve yağmurluklarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebiliriz. Askeri panço ve askeri yağmurluklarımızı detaylı şekilde incelemek için ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz.