ASKERİ KADIN ÜNİFORMASI

Askeri üniforma denilince akla ilk gelen Raff Military Textile olarak askeri kadın üniforması da sizlere sunduğumuz seçenekler arasında olmaktadır. Tek bir ürün olmaksızın birbirinden farklı modelleri, dilediğiniz şekilde özel tasarımlarla üretime hazır hale getirmekteyiz. Kıyafetlerimizin detaylarını, nasıl üretildiğini daha yakından öğrenmek için dilerseniz makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

ASKERİ KADIN ÜNİFORMASI NASIL OLMALIDIR?

Üniformalar yüksek düzeyde konforlu, hafif ve sağlam olmalıdır. Dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı olması oldukça önemlidir. Bu dayanıklılık hem darbeler hem de olumsuz hava şartlarına karşı olabilmektedir. Raff Military olarak sizleri, bu etkenlere karşı koruma garantisi veriyoruz. Askeri kadın üniforması aynı zamanda kişilerin gözüne de hitap edebilmelidir. Kıyafetlerin üzerinde kullanılan kamuflaj desenler, armalar, amblemler, düğmeler askeri kıyafetleri daha nitelikli bir hale getirebilmektedir. Askeri üniformaların nitelikli hale gelmesi demek daha fazla kişi tarafından tercih edilmesi anlamına gelmektedir. Tüm askeri kadın üniforması modellerinin hava şartlarına göre de doğru bir şekilde tasarlanması son derece önemlidir. Raff Military Textile adına daha fazla ülke ve kişiler tarafından tanınmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ KADIN ÜNİFORMASI MODELLERİ

Raff Military Textile olarak gerek askeri kadın üniforması gerekse diğer üniformaların en kalitelisini yapmaya özen gösteriyoruz. Kullanmış olduğumuz kumaşlar su geçirmez kumaşlardan üretilmektedir. Kumaşların nefes alabilmesi çok önemlidir. Böylece kişi kendisini daha rahat ve mutlu hissedecektir. Askeri üniforma üzerinde kullanılan kumaşların su geçirmez oluşu sayesinde askerler, ordular bütün hava koşullarına dayanıklı bir şekilde görevlerini yapabilmektedirler. Askerlerimizin rahatını engelleyecek her türlü şeyden Raff Textile olarak kaçınmaktayız. Onları rahat ettirebilmek adına kumaş ağırlıklarını hafif tutmaktayız.

Raff Textile’ de sadece tek bir model askeri üniforma bulunmamaktadır. Farklı renklerde desenlerde, modellerde askeri kadın üniforması firmamızda mevcuttur. Üniforma içerisinde ceket, şapka, t-shirt veya hücum yeleği vs. gibi ürünler bulunmaktadır. Aynı zamanda askeri alanda bütün teçhizat ve ekipmanların da üretimini yapmaktayız.

Raff Textile’ de uluslararası kamuflaj desenler de mevcuttur. Askeri kadın üniforma modellerimiz, bütün hava koşullarına uygun olacak şekilde özel yalıtımlı olarak tasarlanmaktadır. Üniforma içerisinde en az %50 pamuk olacak şekilde üretilmektedir. Bu oranda kıyafetlerin yumuşak olmasını sağlamaktadır. Kullandığımız kumaş ise en kaliteli kumaşlardan biri olan cordura kumaş tipidir. Dikim tekniği olarak ripstop-gabardin tekniğini uygulamaktayız.

Raff Military Textile’ de askeri ürünlerin yanı sıra daha birçok kurumsal ve polis ürünleri de mevcuttur. Birbirinden farklı renk, desen ve modelleri sayfamızdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.