ASKERİ SIRT ÇANTASI

Askeri sırt çantası, askerlerin en çok kullandığı ekipmanlardan biridir. Askerlerin görev için sadece askeri üniformalara ihtiyacı olduğunu söylemek doğru olmaz çünkü pil, el feneri, yiyecek, su, uyku tulumu gibi diğer askeri teçhizata da ihtiyaçları vardır. Haliyle bunların hepsini taşımak ta kolay olmayacaktır. Bu nedenle askeri personeller, askeri sırt çantalarına ihtiyaç duyarlar.

Dayanıklılık, askeri sırt çantasının çok önemli bir özelliğidir. Sırt çantası, cordura veya naylon gibi dayanıklı malzemelerden yapılmakta ve aynı zamanda suya dayanıklı olmaktadır. Bu tip sırt çantaları sadece askeri kullanım için olsa da aynı özelliklere sahip polis sırt çantaları da mevcuttur.

ASKERİ SIRT ÇANTASI ÖZELLİKLER

Sırt çantaları askeri personelin, üniformasıyla aynı renkte olmalıdır. Aynı renkte değilse, asker tam olarak örtülmeyecektir. Askeri personel, beyaz bir üniformaya giyecek ise askeri sırt çantası beyaz olmalıdır. Böylelikle askeri sırt çantası üniforma ile uyum sağlayacak ve kar kamuflajında ​​etkili olacaktır.

40 litre, 40 ila 65 litre arası ve 65 litreden fazla olmak üzere farklı kapasitelerde askeri sırt çantaları bulunmaktadır. Askeri sırt çantası ayrıca askerlerin çok sayıda aksesuar yerleştirebileceği çok fazla alana sahiptir. Gücü, desteği ve kapasiteyi artıran sıkıştırma kayışları ile desteklenmektedir. Kapasitenin önemi nedeniyle askeri sırt çantası çeşitli ceplere sahip olabilir. Askerler bu ceplerde belirli eşyaları kolaylıkla saklayabilir. Sırt çantaları ayrıca dizüstü bilgisayar için bile özel bölmelere sahiptir.

<ASKERİ SIRT ÇANTASININ ÖNEMİ

Askerler görevlerinde uzun mesafeler boyunca yürüyebilirler. Bu durum önemli sayıda askeri aksesuar taşımasının gerekeceğini gösterir. Askeri sırt çantası ordu için son derece önemlidir çünkü askeri personeller çok sayıda askeri teçhizatı sorunsuz bir şekilde taşıyabilir.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ SIRT ÇANTALARI

Raff Military olarak sizler için yüksek kaliteli sırt çantaları tasarlıyor ve üretiyoruz. Modellerimiz son derece hafif ve hacimlidir, harika bir şekilde genişletilebilir. Bu sırt çantalarının temel özellikleri ise su geçirmez, UV ışıkları ve soğuğa dayanıklılıktır. Askeri sırt çantaları, üstte 200 Denye cordura kumaştan ve altta 500 Denye kumaştan yapılmaktadır. Çok çeşitli askeri ve polis giyim ürünleri ve ekipmanlarını tasarlıyor, üretiyor, ihraç ediyor, dağıtıyor ve top sizler için hızlı bir şekilde satışlarını gerçekleştiriyoruz.