ASKERİ UYKU TULUMU

Askeri uyku tulumu, ordunun geceyi dışarıda geçirmesine yardımcı olmayı amaçlayan teknik bir askeri teçhizattır. Raff Military bu alandaki uzmanlığı sayesinde, mevcut müşterilerimizi ve potansiyel müşterilerimizi, bir dizi şaşırtıcı özelliğe sahip, mükemmel kalitede askeri uyku tulumu modelleri sunduğumuzu bildirmekten mutluluk duyuyoruz. İlkelerimizden biri, müşterilerimize alacakları hizmeti en iyi şekilde sunmaktır.

Lahit tipi olanlar da dahil olmak üzere her türlü askeri uyku tulumunu Raff Military Textile de bulabilirsiniz. Sizi farklı hava koşullarından ve ortamlardan koruyacak askeri uyku tulumunu kolaylıkla sitemizi inceleyerek seçebilirsiniz. Aşırı düşük soğuklar için -15 ° C’ye kadar olan ortamlara dayanacak, askeri görevler veya dağlardaki ve soğuk ülkelerdeki keşifler için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak uyku tulumlarını bulabilirsiniz. Ancak, sıcaklıklar daha ılıman olduğunda daha hafif bir askeri uyku tulumu kullanmak uygun olacaktır.

ASKERİ UYKU TULUMU ÖZELLİKLERİ

Raff tarafından üretilen askeri uyku tulumu modelleri aşırı soğuk havalarda kullanıcıyı değişen ortamlarda izole etmek amacı ile üretilmiştir. -30 derecelik sıcaklıklarda kullanıma da uygundur. Mikro naylon ve yırtılmaz fiber kumaştan yapılmış, su geçirmez bir dış yüzeyden oluşmaktadır. Askeri uyku tulumu ölçüleri 180×75 cm, yanları fermuarlı, 150g/m2’dir.

Kamuflajlı veya tek renk olarak üretilmektedir. İç yüzeyde kullanılan kumaş 180g fiber/m2 dir. Askeri uyku tulumunun astarı ise pamuklu kumaş ve polyesterden üretilmiş olup 130-180 gr m2’dir. Kılıfıyla birlikte satışa sunulur. Böylece kolayca taşınmasıyla birlikte dışarıdaki havayı engelleyerek rüzgar ve nem gibi etkenlere karşı koruma sağlar.