ASKERİ SİLAH KILIFLARI

Silahınızı koymak için iyi, taktiksel bir yer arıyorsanız, askeri silah kılıfları kategorimize bir göz atmanızı öneririz. Askeri silah kılıfları, silah, cop, kelepçe, cephane ve diğer eşyaları taşımak için kullanılan bir tür ek askeri teçhizattır. Ürün yelpazemiz size ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı keşfetmenize olanak tanıyan çeşitli stillerde hem uyluk hem de ayak bileğiniz için askeri silah kılıfları içermektedir.

Askeri silah kılıflarımız, özel silah erişim gereksinimlerinize uyacak şekilde normal, kamuflaj ve taktik dahil olmak üzere çeşitli stillerde mevcuttur. Askeri kılıfların üretimi için Ripstop ve Gabardin kumaşların bir kombinasyonunu kullanmaktayız. Tüm askeri silah kılıfları modellerimiz bir iç astara ve üstün kalite, dayanıklılık, güvenlik ve dış hasarlara karşı korumaya sahiptir.

RAFF MILTARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ SİLAH KILIFLARI

Askeri silah kılıfları, bir tabancayı hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılabileceği bir yerde, güvende tutmak için tasarlanmıştır. Askeri üniformaya uyacak şekilde tek renk veya kamufle olabilirler. Bir kayışa veya kayışa hızlı ve güvenli bir şekilde takmak için kullanabileceğiniz bir MOLLE sistemine sahiplerdir. Hem polis hem de askeri personel için çok çeşitli tabanca kılıfları, pistol kılıfları ve taktik ekipmanlarımız mevcuttur. Uzmanlığımız ve sürekli yeniliğe olan bağlılığımız en değerli ilkelerimizdir. Bu nedenle ürünlerimiz tam olarak amacına uygun, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve silahınızın her zaman güvende ve ihtiyacınız olduğunda doğru yerde olmasını sağlamaktadır.

ASKERİ KELEPÇE KILIFLARI

Askeri kelepçe kılıfları ile kelepçelerinizi ihtiyaç duyduğunuz her yere kolayca taşıyabilmenizi sağlar. Askeri kelepçe kılıflarının içi deriden, dışı ise condura ve imperteks kumaşlardan üretilmiştir. Kelepçe kılıfına ek olarak çıkarılabilir bir anahtarlık dahildir. Sağladığımız kılıflar, nereye giderseniz gidin kelepçeleri güvenli ve rahat bir şekilde taşımanıza olanak tanır. Manşet kılıfı, standart zincir kelepçeleri taşıyacak kadar güçlüdür ve gün boyu hafif ve rahat taşınabilme özelliğindedir.