ASKERİ KAMUFLAJ ÜNİFORMA

Asker kıyafeti satın almak isteyen kişiler veya kurumların Raff Military Textile ile iletişime geçmeleri doğru bir karar olacaktır. Raff Military Textile, bu alanda otuz yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Sadece Türkiye’de değil, dünyada da en önde gelen kuruluşlar arasında bulunmaktadır. İhracata yönelik bir firma olan Raff Military Textile ürünleri, birçok Ortadoğu ve Balkan ülkesi, Türki cumhuriyetleri ve Afrika ülkesinde popülerdir.

Raff Military textile, askeri üniformaları en iyi şekilde üretmektedir. Askeri üniforma deyince akla gelebilecek ürünler arasında bulunan kamuflaj, asker kazağı, asker tişörtü gibi tekstil ürünlerinin tamamı, firma tarafından üretilmekltedir. Hepsinin üretiminde, kaliteli materyaller kullanılmaktadır. Firma, askerler için çeşitli aksesuarlar ve ayakkabılar da üretmektedir. Her bir müşteri firma tarafından çokça önemsenmektedir. Firma, üretim yaparken müşteri memnuniyetini birinci sıradaki prensibi olarak görür. Sunduğu müşteri memnuniyeti sayesinde, ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Sistemi Sertifikasını elinde bulundurmaktadır.

Firma, sadece asker ve polise yönelik değil, kimi özel kurumlara ve kuruluşlara yönelik de üniforma ve malzeme üretimi yapmaktadır. Fakat asıl olarak yoğunlaştığı alan askeri tekstil üzerinedir ve bu alanda hizmet gösteren en büyük firma olarak öne çıkmaktadır.

Askeri üniformaya veya diğer askeri malzemelere ihtiyaç duyan kişiler veya kurumlar, firma ile kolay şekilde iletişim kurabilir ve bu özel kıyafetleri temil edebilir. Ürünler üretilirken, uygun fiyat sunmaya da dikkat edilir.

Diğer Üniforma Seçenekleri

Askeri üniforma deyince akla her zaman görev esnasında giyilen kıyafetler gelmemelidir. Törenlerde giyilen resmi kıyafetler de asker üniformaları arasında bulunmaktadır ve bu üniformalar da firma tarafından büyük özenle üretiilir. Bu ürünler, törenlerde giyilecek üniformalar olduğundan, şıklığa büyük önem verilmelidir. Bu sebeple bu tip üniformalarda apoletler, işlemeler gibi detaylar kullanılmaktadır. Aynı zamanda, metal düğmeler de bu kıyafetlerin önemli bir parçasıdır. Seremoni aksesuarlarının hepsi Raff Military Textile tarafından özenle hazırları Tören üniformaları da dahil olmak üzere bütün askeri üniformalar, insan sağlığı gözeterek üretilir. Hiçbir şekilde sağlığa zarar verilmez ve sağlamlıkları test edildikten sonra satışa sunulur. Kullanılan malzemler başlıca, poliviskon, polikoton ve pamuktur. İnsan sağlığına zararlı olan hiçbir kumaş türüne, firma tarafından üretilen ürünlerde yer verilmez.

Askeri ürünler üretilirken, hangi ülke tarafından istendiği de göz önüne alınmalıdır. Farklı ülkeler tarafından kullanılan üniformalar farklı özelliklere sahiptir. Firma tarafından üretilen askeri üniformalarda, ülkelerin askeri kıyafetlerinin görünüşüyle birlikte, üniformanın hangi birime ait olduğuna da (karacı, havacı vs.) dikkat edilir ve ürün bu şekilde ortaya çıkartılır. Hem erkek hem kadın personel için üniforma üretimi yapılmaktadır.

Askeri Kamuflaj

Askeri kamuflaj mutlaka yönetmelikte belirtilen şekle uygun olmalıdır. Askeri kamuflajlar da hem sağlık hem de sağlamlık dikkate alınarak üretilmektedir. Askeri kamuflajlar için kullanılan kumaş çeşitleri arasında Rıpstop/Gabardin ve Cotton/polyester karışımları vardır ve sağlığa zararlı bir materyal kesinlikle kullanılmaz.