ASKERİ KAMUFLAJ ÜNİFORMA

Askeri kamuflaj üniforma satın almak isteyen kişi veya kurumların Raff Military Textile ile iletişime geçmeleri en doğru tercih olacaktır. Raff Military Textile, bu alanda 50 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir ve sadece Türkiye’de değil, dünyada da önde gelen firmalar arasında bulunmaktadır. İhracata yönelik bir firma olan Raff Military Textile ürünleri, birçok Ortadoğu ve Balkan ülkesi, Türki cumhuriyetleri ve Afrika ülkesinde popüler olmuştur.

Raff Military textile, askeri kamuflaj üniformaları en iyi şekilde üretmektedir. Askeri kamuflaj üniforma denilince akla gelebilecek ürünler arasında bulunan asker kazağı, asker tişörtü gibi tekstil ürünlerinin tamamı, firma tarafından üretilmektedir. Hepsinin üretiminde ise kaliteli materyaller kullanılmaktadır. Aynı zamanda askerler için çeşitli aksesuarlar ve ayakkabılar da ürün portföyünde yer almaktadır . Her bir müşteri, firma tarafından önemsenmektedir. Firma, müşteri memnuniyetini birinci sıradaki prensibi olarak görür. Sunduğu müşteri memnuniyeti sayesinde ise ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Sistemi Sertifikasının sahibi olmuştur.

Raff Military Textile, yalnızca askeri ve polisiye alanlarına yönelik değil, kimi özel kurumlara ve kuruluşlara yönelik de üniforma ve malzeme üretimi yapmaktadır. Asıl olarak yoğunlaştığı alan ise askeri kamuflaj üniforma üzerinedir. Böylelikle bu alanda hizmet gösteren büyük bir firma olarak öne çıkmaktadır. Askeri üniformaya ihtiyaç duyan kişi ve kurumlar, firma ile kolay şekilde iletişim kurabilir ve bu ürünleri en hızlı şekilde temin edebilirler.

Askeri kamuflaj üniformanın yanı sıra askeri törenlerde giyilen resmi kıyafetler de ürünler arasında bulunmaktadır. Bu üniformalar da firma tarafından büyük bir özenle üretilmektedir. Törenlerde giyilecek üniformalar da şıklığa ve tasarıma büyük önem verilir, apoletler ve işlemeler gibi şık detaylar kullanılmaktadır. Aynı zamanda metal düğmeler de bu kıyafetlerin önemli şık bir parçasıdır. Tüm bu ürünler askeri kamuflaj üniformayla beraber Raff Military Textile tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Hiçbir şekilde sağlığa zarar vermeyecek maddelerin kullanılmaması ve sağlam olmaları test edildikten sonra satışa sunulur. Üniformalarda kullanılan malzemeler ise poliviskon, polikoton ve pamuktur. İnsan sağlığına zararlı olan hiçbir kumaş türüne, firma tarafından üretilen ürünlerde yer verilmemektedir.