ASKERİ KAMPET

Askeri kampet, herhangi bir kamp alanı için son derece gerekli olan bir yatak çeşididir. 4 ayaklı biçimde katlanabilir olan askeri kampetler, kamp alanları için kolay taşıma ve rahat uyku imkânı sunar. Askeri personeller için ideal uyku daima önemli bir rutin olmuştur, bunun sebebi görev ve eğitimlerinden önce gereken enerjiyi depolamaları veya gün sonunda tüm yorgunlukları atabilmeleri gerekmesindendir.

Raff Military Textile

olarak her alanda askeri personellerin ihtiyaçlarını gözetmekte ve buna en uygun ürünleri sunmaktayız. Bir askeri personellerin tüm kamp ihtiyaçlarına yönelik ürünler olan yağmurluk, ideal bot, eldiven, çadır, çanta, aş kabı, palaska veya matara vb. her şey Raff Military tarafından temin edilebilmektedir. Geniş çaplı ürün portföyünde aynı ürünlerin birden fazla modeline, rengine ve boyutuna ulaşılabilir. Bizler böylelikle sizlerin tek bir noktadan kolayca tüm ekipmanlara ulaşmasını sağlamaktayız.

50 yıldır devam eden, bizlere sayısız müşteri kazandıran faaliyetlerimiz gün geçtikçe büyüme göstermektedir. Yüksek kapasiteye sahip fabrikalarımızda binlerce ürünümüz, hızlı bir şekilde üretilip paketlenmekte ve kontrol edilmelerinin ardından sizlere teslim edilmektedir. Üretim sürecinde istikrarlı olarak teknik şartnamelere ve sizlerin taleplerine sadık kalınmaktadır. Teknik şartnamelerin gerektirdiği tüm hususlar firmamızdan tarafından detaylı olarak karşılanmaktadır. Ürünlerimizin dayanıklılığı ve sizlerin memnuniyeti bizler için ilk esastır.

Askeri kampet modellerimiz talebe göre farklı renk ve farklı boyutlarda üretilebilmektedir. İskelet kısmında 25*25 alüminyum alaşımı kullanılır, birleşme noktaları ise çelik platin ile tutturulmuştur. Böylelikle paslanma ve çürüme ihtimalleri en aza indirilmiştir. Yatak kısmına geldiğimizde 600 denye polyester veya pamuk karışımı olan kumaşlardan yararlanmaktayız. Yüksek kalite standartlarına sahip bu kumaşların dış yüzeyinin rahat olmasıyla birlikte yıpranma payları da oldukça azdır. Mevcut modelimizin boyutu 190*70*50 ebadında, katlanıp taşındığında ise ağırlığı 7,5 kg olmaktadır. Ürünümüz aynı zamanda 110 kg ‘a kadar ağırlık kaldırabilmektedir. Tüm kamp alanları için bu özellikler ideal olarak değerlendirilmektedir.

Ürünümüz, İstanbul / Merter’de bulunan showroom kısmımızda ayrıca sergilenmektedir. Yukarıda yer alan görsellerden inceleyebileceğiniz gibi ofisimize gelerek te ürünlerimizi yakından görebilirsiniz. Tüm dayanıklılık ve kalite testlerine tabii tutulan askeri kampet modelimiz bugün sizlere en iyi kamp deneyimini sunacak şekilde dizayn edilmiştir. Daha fazla bilgi için bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgiler aracılığıyla anında ulaşabilirsiniz.