ASKERİ MATARA

Askeri teçhizatın en önemli parçalarından bir diğeri de askeri matara olmaktadır. Askeri kullanım için mataralar, içecekleri taşımanın en uygun yoludur. Askeri mataraların yapımında kaliteli paslanmaz metal ve plastik kullanıyoruz. Her iki tip de Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olmaktadır. Askeri mataralarımız suyu uzun süre temiz ve taze kalmasını sağlar. Askeri matara modellerimizi talebinize göre koşu, yürüyüş, kamp ve diğer tüm açık hava etkinlikleri için kullanabilirsiniz.

METAL MATARA VE PLASTİK MATARA ARASINDAKİ FARK

Askeri metal matara, suyun her zaman seçtiğiniz sıcaklıkta olmasını sağlar. Askeri metal matara tasarlarken insan sağlığı için güvenli, çevre için iyi ve çok işlevli bir matara üretmeye gayret göstermekteyiz. Metal matara, basit bir su şişesinden çok daha fazlasıdır. Hem sağlığınız hem de çevre için bir taahhüttür. Askeri metal mataralar, plastik askeri mataralar göre daha uzun raf ömrüne sahiptir. Doğru sıvı sıcaklığını daha uzun süre koruyabilirler ve plastik askeri mataralardan aşınmaya ve fiziksel hasara karşı daha dayanıklıdırlar. Alternatif olarak sıvıyı metal matara yardımıyla açık alev üzerinde ısıtabilirsiniz.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ MATARALAR

Askeri matara modellerimiz, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir. Bu, sağlığınıza herhangi bir şekilde zarar verme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan, onlardan istediğiniz her şeyi tüketebileceğiniz anlamına gelir. Plastik askeri mataralarımız, dayanıklı ve insan sağlığına uygun polietilen plastik malzemeden üretilmiştir. Askeri matara modellerinin her biri bir litre kapasiteye sahiptir. Koruyucu bir kılıf ile birlikte satışa sunulmaktadır.