Raff Military Textile Hakkında

Raff Military Textile, polis elbisesi ve polis malzemeleriyle beraber asker kıyafetleri, kurumsal kıyafetler ve birçok tekstil ürünlerini imal eden öncü firmalardan birisidir. Kurumsal yapılanmasını tamamlayan firmamız, askeri tekstil alanındaki yaklaşık yarım asırlık tecrübesini bilgili ve birikimli kadrosunun yetenekleriyle birleştirerek çalışmaktadır. Uzmanlık alanımızın gerektirdiği tüm koşullara uygun biçimde özel tasarladığı ve ürettiği askeri tekstil ürünlerini hem yurt içinde hem de yurt dışında ilgili kurumların hizmetine sunmaktadır.

 

Askeri tekstil alanında uzmanlaşan firmamız, ihracat odaklı bir firma olarak; polis elbisesi gibi ürünlerini dünyanın pek çok ülkesinde hizmete sunmaktadır. Şu anda Afrika kıtası, Balkan ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu ülkeleri gibi farklı bölgelere ihracat yapan Raff Military Textile yeni hedeflediği bölge olarak ise Latin Amerika’yı belirlemiştir. Firmamızın çalışma sistemi müşteri memnuniyeti ilkesine dayanmaktadır. Tüm süreçlerde müşterilerimize ihtiyaç duydukları desteği vermekteyiz. Beklentileri algılayarak tedarikçi olmaktan ziyade “çözüm ortağı” olarak çalışmayı hedefleyen firmamız, müşterileriyle güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı tercih etmektedir. Firmamızın uzman ekibinin içinde yer alan ve müşterilerimizle doğru ve sağlıklı bir iletişim/ilişki kurma görevini üstlenmiş olan personelimiz, kurduğumuz uzun vadeli ilişkilerde müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm desteği sağlamakla görevlidir.

 

Pazarlama ve satış sürecinde verdiğimiz desteği satış sonrasında da devam ettirmekteyiz. Uluslararası askeri tekstil sektöründe önemli ilişkiler kuran şirketimiz, bu sektörün tedarikçileri arasında bulunan tüm dünya ülkeleri tarafından tanınan ve ürünleri talep edilen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir. Uluslararası kalite standartlarını baz alarak yaptığımız üniforma tasarımları ve numunelendirme işlemleri, söz konusu olan ülkelerin teknik şartnamelerine uygun biçimde hazırlanmaktadır. Kalite ve yönetim sistemini sürekli güncelleyen ve geliştiren Raff Military Textile, ISO 001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti sertifikalarına sahiptir. Firmamız 50 yılı aşan faaliyet süresi boyunca “en iyi hizmet, en iyi kalite, en iyi fiyat ve hızlı servis” ilkesiyle hizmet vermiştir. Günümüzde de bu ilkeye dayanan faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, %100 müşteri memnuniyetini hedefine ulaşmak için tüm gayret ve imkanlarını kullanmaktadır.

 

Polis malzemeleri, asker kıyafetleri, medikal, itfaiye ve iş elbiseleri gibi ürünlerin içinde yer aldığı askeri tekstil alanında uluslararası bilinirliğe sahip öncü firmalar arasında yer almayı hedefleyen firmamız; ihracat odaklı çalışma sistemi sayesinde Türkiye ekonomisine önemli katkılar yapmaya devam etmektedir. 50 yıla yakın süredir askeri tekstil alanında üretim ve ihracat yapan Raff Military Textile, Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği (SASAD) ve Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) üye durumda bulunmaktadır. Ülkemizin Türk Savunma ve Havacılık Sanayi’ nin gelişmesine ve güçlenmesine önemli katkılar yapan bu kuruluşlara üye olan firmamız, askeri tekstil alanında gelişimini istikrarlı adımlarla devam ettiren ve bu sırada ülke ekonomisine katkı yapmayı sürdüren bir şirkettir.