ASKERİ ELDİVEN

Raff Military tarafından üretilen askeri eldivenler, soğuk hava koşullarına uygun, polar astarlı pamuk-polyester kumaştan üretilmiştir. Askeri eldiven modellerimizin tümü bilekten ayarlanabilir, böylelikle elinize rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Polyester, ana zincirin tekrar eden birimlerinin ester fonksiyonunu içerdiği bir polimer olarak tanımlanabilir. Polyesterin kullanımı sentetik tekstil elyafları üretmektir, en yaygın olanları ise Tergal, Dacron’dur.

Askeri eldiven üretimi için de polyester malzeme oldukça idealdir. Raff Military, en güçlü polyester malzeme kullanarak sizlere tüylenmez, dayanıklı ve uzun ömürlü eldivenler sunmaktadır. Askeri kamuflaj eldivenlerin kumaşları ise üniforma ile renk farkları en az -4 veya -5 oranlarında ayarlanarak üretilir. Uygulanan malzeme türü polyester kumaştır. İç ve dış dokular fırçalanmış örme kumaşa sahip olacak şekilde yapılmıştır. Yıkamadan sonra maksimum yöndeki boyut değişimi ise %2,5 oranlarında olmaktadır. Bu da mümkün olduğunun en az seviyesindedir.

Tüm bunlarla birlikte askeri eldivenlerin kumaşlarına anti-bakteriyel özellikler kazandırmak için kullanılan kimyasallar herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmamaktadır. Raff Military Textile aracılığıyla ister deri ister suni ister yün veya kamuflaj desende askeri eldivenlere sahip olabilirsiniz. Yaklaşık 50 yıldır daima en iyi hizmet, en iyi kalite ve en iyi fiyat stratejisi ile hizmet veren Raff Military Textile, sizlere %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır.