POLİS AKSESUARI

Polis aksesuarı üretimi alanında yaklaşık olarak 50 yıl gibi bir süredir faaliyetlerine devam eden Raff Military Textile, insanların sağlığına asla zarar vermeyecek kaliteli ve sağlam ürünler üretmektedir. Bu sebeple yalnızca ülkemiz sınırları içerisinde değil, Orta Doğu ve Balkanlar başta olmak üzere dünyanın birçok farklı ülkesinde tercih edilmeye başlanmıştır. Birçok farklı ülkeye polis aksesuarı ihracatı yapan Raff Military Textile, her geçen gün daha fazla talep görmeye de devam etmektedir.

Raff Military Textile tarafından üretimi yapılmakta olan polis aksesuarlarının farklı birçok çeşidi bulunmaktadır. Raff Military Textile, polisler için üretilmekte olan tüm aksesuar ürünlerinde titiz bir şekilde davranmaktadır. İnsan sağlığı açısından zararlı olmayan; kaliteli, sağlıklı ve sağlam malzemeler kullanılarak sizlere sunulmaktadır. Polis aksesuarları denilince akla genellikle şapkalar, bereler, kar maskeleri, sırt çantaları, cop ve silah kılıfları, kelepçeler, mataralar, kasklar, palaskalar ve kemerler gelmektedir. Bu ürünlerin hemen hemen hepsi polisler için aynı önemi taşımaktadır.

Tüm bu ürünleri tek bir adresten temin edebilmek için Raff Military Textile firması ile iletişime geçebilirsiniz. Görev sırasında polislerin rahat olabilmesi açısından bu aksesuarların tümü, kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir. Polisler için önemli aksesuarlardan bazıları ise botlar ve eldivenlerdir. Özellikle iklim şartları bot ve eldiven üretimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardır. Polis botlarında tabanlar kesinlikle ortopedik olmalıdır. Eldivenlerde ise iki katlı kumaşlar kullanılması uygun olacaktır. Dikişlerin sağlam olması da eldivenlerin uzun süre giyinebilmesi açısından gereklidir. Raff Military Textile, bot ve eldiven gibi tüm polis aksesuarları üretiminde uzmanlaşmıştır. Yılların verdiği tecrübe ile Raff Military Textile güvenerek iletişime geçebilirsiniz.