RÜTBELER VE APOLETLER

Askeri rütbeler ve askeri apoletler, üniformalar için süs ve dekoratif aksesuarlardır. Herhangi bir askeri üniformaya kolayca uygulanabilmektedirler ancak apoletler sadece askeri tören kıyafetleriyle birlikte kullanılabilmektedir. Askeri tekstil şirketleri, askeri rütbe ve askeri apolet üretmek için çok çeşitli malzemelerden yararlanmaktadır fakat kullanılacak en iyi malzeme türü poliüretandır.

Askeri apoletler genellikle altın veya gümüş gibi işlemelerle yapılmaktadır. Temel olarak iki üründe rütbe belirtmek için kullanılmaktadır. Askeri personeller olaylar veya törenler sırasında herhangi bir komplikasyondan kaçınmak için üstün kaliteli askeri rütbeler ve apoletlere ihtiyaç duymaktadır. Her ülkenin kendi üniforma tasarımı olduğundan tasarımın özelliklerine bağlı olarak üretimleri yapılmaktadır.

Firmamız, askeri rütbeler ve askeri apoletleri rekabetçi tekstil alanında en iyi şekilde üretmeye gayret göstermektedir. Ana ihracat pazarlarımız ise Afrika başta olmak üzere Avrupa, Balkan, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu’dur. Kalite standartlarına ve ülkelerin teknik şartnamelerine uygunluk, üretimimizde birincil olarak dikkat ettiğimiz hususlardır. Rengi solmayan ve yıpranmaz kumaşlar ile birlikte tüylenmeyen ve çabuk kopmayan iplikler tercih edilmektedir. Böylelikle uzun süreli kullanıma uygun askeri rütbeler ve askeri apoletler elde edilmektedir.

Raff Military Textile, Türkiye’nin önde gelen askeri rütbe ve apolet tedarikçilerinden biridir. Kullandığımız ekipmanlar, tekstil endüstrisindeki geçmişimiz ve uzman kadromuz ile sizlere en iyi ürünleri sunmaktayız. Bu kategorimiz üzerinden üretimimizde bulunan askeri rütbeler ve askeri apoletleri detaylı olarak inceleyebilir ve talepleriniz için bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.