BROVELER

Askeri broveler, bir subaya cesaret veya değerli bir davranış için bir ödül olarak daha yüksek rütbeli bir unvan vermek için kullanılmaktadır. Bizler Raff Military Textile olarak askeri brove üretimi ve ihracatı konusunda 50 yılı aşkın uzman deneyimimizle sizlere en iyi askeri ürünleri sunmaktayız.

Askeri broveler de dahil olmak üzere askeri malzeme üretiminde daima kaliteden ödün vermeden üretimlerimizi yapıp en uygun fiyatlarda sizlere sunmak öncelikli hedeflerimizden biridir. Müşterilerimiz için modern teknoloji ve son model overlok dikiş makinelerini kullanmaktayız. Ürünlerimizde ağırlıklı polyester ve pamuk kumaşlar kullanılmaktadır. Metal olarak üretilen brove modellerimizde ise paslanmaz çelik kullanılmaktadır.

Askeri brove modellerimiz, çok çeşitli boyut, renk ve tasarımlarda üretilmektedir. Firmamız geniş bir askeri brove ve diğer askeri ürünler yelpazesi sunmaktadır. Askeri broveler, tüm rütbeler için yapılabilmektedir. Her ulusun askeri alanda farklı kriterleri olduğundan her müşteri için özelleştirilmiş askeri broveler tasarlayabilir ve üretebiliriz.

Askeri malzemelerimizin kalitesi dünya çapında tanınmaktadır. Tüm bunlar, şirketimiz tarafından satılan yüksek kaliteli askeri ürün ve müşteri beklentilerini karşılayan engin deneyim ve becerilere sahip ekibimizden kaynaklanmaktadır. Raff Military, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyet belgelerine sahiptir. Askeri brove modellerimizi bu kategorimiz üzerinden inceleyerek taleplerinizle ilgili bizimle detaylı iletişime geçebilirsiniz.