PROMOSYON KIYAFETLER

Bazı işlerde iş güvenliği amacıyla üniforma kullanılsa da bazı işlerde şıklık amacıyla promosyon kıyafetler kullanılmaktadır. üniformanın kullanım amacı şıklıktır. Pilotluk ve hosteslik gibi meslek gruplarında devamlı olarak şık görünmeye ihtiyaç duyulur. Bu nedenle tasarlanan kıyafetlerde aksesuarlar kullanılmakta ve çeşitli süslemeler yapılmaktadır. Aynı zamanda insan sağlığı dikkat alınarak üretilmeli ve kaliteli materyaller kullanılmaktadır.

Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen promosyon kıyafetler, hem daha şık olmakta hem de insanların daha rahat bir kıyafet içinde çalışmasını sağlamaktadır. Raff Military Textile, iş kıyafetleri tekstili konusunda elli yıllık bir tecrübeye sahiptir. İnsan sağlığına zararı olmayacak kaliteli malzemeler kullanarak sizlere promosyon kıyafetleri üretmektedir. Kalitesiz malzemelerden üretilen bir promosyon kıyafeti hem şık durmayacak hem de çok çabuk yıpranacaktır. Kalitesiz ürünler kullanılarak üretilen kıyafet örnekleri ile karşı karşıya kalmamak için Raff Military Textile ile güvenle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli kumaşlar kullandığımız ürünlerimiz, poliviskon ve polikoton adıyla bilinen çok kaliteli kumaş çeşitleriyle yapılmaktadır. Bu kumaşlar üst kalitede ve insan sağlığına zararsız olmaktadır. Şıklık amacı ile imal edilen bu kıyafetlerin yanında aksesuarlarda üretimlerimiz arasındadır. Örnek olarak; şık görüntülere sahip şapkalar veya kadınlar için üretilen topuklu ayakkabıları gösterebiliriz. İş güvenliği amacıyla üretilen üniformalar gibi şıklık amacıyla üretilen promosyon kıyafetlerde de Raff Military Textile’ı tercih edebilirsiniz.