ÖZEL GÜVENLİK ÜNİFORMASI

Raff Military Textile, çok çeşitli ürün yelpazesi kapsamında sizlere özel güvenlik üniforması ve özel güvenlik ekipmanları sunmaktadır.

Güvenlik yelekleri, güvenlik pantolonları, güvenlik kaskları, güvenlik botları ve güvenlik kemerleri bunlar dahilindedir. Özel güvenlik üniforması nefes alabilen kumaştan yapılmaktadır. Özel güvenlik tulumları ise tam boy fermuarın üzerine dikilir. Ön fermuarın montajını gizlemek için gizli bir fermuar yapısı kullanılır. İç yaka, cilt tahrişini önlemek için yumuşak bir malzemeden yapılmıştır. Havalandırma cepleri sağ ve sol ön tarafa dikilmiştir. Sağ havalandırma cebinin altında bir telsiz cebi bulunur aynı zamanda özel güvenlik ceketinin kolları çıkarılabilir özelliktedir.

Fermuar, dışarıdaki havanın içeri girmesini önlemek için kullanılır. Kıyafet astarı sabit örgü kumaştan yapılmaktadır. Kısacası, özel güvenlik üniforması ısıya dayanıklı, omuz pedleri destekli ve yakanın altında siyah plastik çıtçıt ile kolay kapama sistemleri ile donatılmıştır. Bu son derece kullanışlı üniforma, darbe emici koruma da sağlayabilmektedir. Özel güvenlik üniforması birçok farklı türde ve özel bir alana hizmet ettiğinden dolayı taleplere göre şekillenmektedir. Güvenlik personellerin tam olarak güvenliğini ve rahatlığını sağlayacak, mesleki ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde üretilmektedir.

Raff Military Textile’de tüm özel güvenlik üniforması modellerimizi bu kategori altında inceleyebilir ve güvenlik üniforması ile ilgili daha detaylı özellikleri ürün detayları bölümünde görebilirsiniz.