ASKERİ KAZAK

Raff Military Textile orduların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazır bir şekilde karşınızdadır. Askeri alanda aradığınız her şeyi Raff Textile’ de bulmanız mümkündür. Bunların içerisinde askeri kazaklar orduların olmazsa olmazıdır.

Askeri kazaklar, askerleri soğuk hava şartlarına karşı korumaktadır. Kişilerin hasta olmamalarını, daha sağlıklı olmaları için özenle tasarlanmalıdır. Hava eksi kaç derece olursa olsun askerleri sıcak ve güvende hissettirmesi oldukça önemlidir. Çünkü kötü tasarlanmış, üretim sırasında kötü ürün kullanılmış askeri kazaklar hiçbir işe yaramaz. Askerlerin sağlığını kötü etkiler ve onları kötü hava şartlarına karşı koruyamazlar. Bu sebepten dolayı kazakların üretiminde en iyi kumaşın ve en iyi ipliğin kullanılması gerekmektedir. Raff Military Textile olarak insan sağlığına ve kullanılan ürünlerin kalitesine oldukça önem gösterdiğimiz için sizlere bu kalitenin güvencesini vermekteyiz.

RAFF MILITARY TEXTILE TARAFINDAN ÜRETİLEN ASKERİ KAZAK MODELLERİ

Askeri kazaklarımız yün akrilik ipliklerden üretilmektedir. Bu iplik türü firmamızın en çok tercih ettiği ve en kaliteli iplik türlerinden biridir. Bu ipliklerin kullanılması kazakları daha dayanıklı hale getirmektedir. Olumsuz hava koşullarına göre daha sağlam durmalarını sağlar. Bu dayanıklılık kullanılan ürünün kalitesini de ortaya koymaktadır.

Askeri kazaklarımızda kullandığımız malzemeler sırasıyla %50 akrilik, akrilik yün, %80/20 yün-akrilik, %100 pamuk, %50/50 pamuk-akrilik, %30/70 yün-akrilik, %50yün şeklinde olmaktadır.

Askeri kazaklarımız bisiklet yaka şeklinde olmaktadır. Böylece kazağı giyerken hiçbir zorluk çekmemiş olursunuz. Sizlere giyim konusunda rahatlık sağlar. Bisiklet yakanın yanı sıra V yaka da tercih edebilmeniz mümkündür. Bu etkenler kişinin tercihine, isteğine göre değişiklik göstermektedir. Orduların tercihlerine göre askeri kazaklarımız apoletli veya apoletsiz olarak ikiye ayrılmaktadır.

Kişilerin tercihlerine göre değişiklik gösteren bu etken, askeri kazaklarımıza güzel bir hava katarak farklılığımızı ortaya koymaktadır. Raff Military Textile olarak istediğiniz apoleti tasarlayıp üretmeye hazırız. Askeri kazaklarımızda dilerseniz kamuflaj desenler de kullanabilmekteyiz. Askeri kazaklarımızın dirsek ve omuz kısımlarında sağlam ve dayanıklılığını arttırmak adına ped desteği sağlıyoruz böylece kazaklarımız daha korunaklı hale gelmektedir.

Askeri kazaklarımız genellikle koyu renk tercih edilmektedir. Fakat farklı renk ve model seçenekleri ile askeri kazak seçeneklerimiz poliselbiseleri.com sitemizde mevcuttur. Kategorilerimizi dilediğiniz gibi inceleyebilir, istediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.