Üniforma ve Botlar İçin Üretim Koşulları

Günümüzde birçok insanın polis kıyafetleri, polis botları ve polis aksesuarlarını satın alabileceği farklı yerler olmasına rağmen gerekli olan dayanıklılığa sahip olan, sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen ve kaliteli ürünler kullanan bir üretici firma bulmak oldukça zordur. Raff Military Textile, hem son derece dayanıklı/ sağlam, hem sağlıklı hem de kaliteli malzemeler ile polis kıyafeti, polis üniforması ve polis botları üreten; alanında oldukça başarılı bir firmadır. Raff Military Textile; yaklaşık olarak 50 yılı aşan bir süredir sürdürmekte olduğu iş tecrübesi sayesinde müşterilerin güvenini kazanarak onlara en iyi hizmeti sunmaktadır. Raff Military Textile, sadece ülkemiz sınırları içerisinde değil; birçok Türki devlet başta olmak üzere Balkan ülkelerinde, Orta Doğu ülkelerinde ve hatta birçok farklı Afrika ülkesinde de satışlarına sürekli olarak başarı ile devam etmekte olan bir firmadır.

Kıyafetler ve Aksesuarlar, Üretim Özellikleri

Raff Military Textile, genellikle üretmekte olduğu polis üniformaları ile tanınsa da, polis kıyafetleri, polis kamuflaj kıyafetleri, polis takım elbiseleri, polis gömlekleri, polis yelekleri, polis montları, polis ceketleri ve polis botları gibi birçok farklı ürünü imal etmektedir. Raff Military Textile firması polis kıyafetleri üretimi yaparken her zaman kullandığı malzemelerin kalitesine, sağlamlığına, dayanıklılığına, sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmemesine dikkat etmektedir. Bunlara ek olarak Raff Military Textile firması; üretmekte olduğu botların su geçirmez olmasına, ortopedik taban olmasına, terletmemesine ve hava almasına da son derece dikkat etmektedir.

Bot Üretim Özellikleri Nelerdir?

Polis botlarının üretimi yapılırken özellikle iklim koşullarına ve hava şartlarına çok fazla dikkat edilmektedir. Kış aylarında giyilecek botların ayakları sıcak tutması, karlı ve yağmurlu havalarda su geçirmemesi, yine karlı ve buzlu havalarda tabanların kaymaması, tabanların ortopedik ve rahat olması son derece büyük önem taşımaktadır. Polis botlarında en çok dikkat edilmesi gereken unsur sağlık açısından zararlı olmamasıdır. Botların üretimi yapılırken mevsim koşullarına da dikkat etmek gereklidir. Raff Military Textile firması tarafından imal edilen ayakkabıların ve botların numarası 37 ile 47 numara arasında değişim göstermektedir. Polis botlarının üretiminde genellikle üst kısımlarda inek derisi, poliüretan, termo taban veya plastik orta taban kullanılır. Bu malzemeler son derece sağlam ve dayanıklı olduğu için sağlığa da zarar vermemektedir. Özellikle kamuflaj botların üretiminde birçok farklı renk seçeneği de bulunmaktadır.

Diğer Malzemeler ve Aksesuarlar

Polis kıyafetleri kadar polis aksesuarları da son derece büyük bir öneme sahiptir. Özellikle polis şapkaları, polis yelekleri, polis kemerleri ve polis eldivenler,polis kaskları, polis kelepçeleri, polis çantaları ve copları bu konuda öne çıkan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Raff Military Textile firması tarafından polislerin ihtiyaç duyduğu tüm aksesuarların üretimi yapılmaktadır.