Kıyafetler & Tekstil Ürünleri & Aksesuarlar

Polislere yönelik üretilen polis kıyafetleri ve diğer polis aksesuarlarını temin etmek isteyen birçok kişi, çeşitli firmalarla görüştükten sonra bu işi yapmak istemektedir. Bunun temel nedeni ise, neredeyse her tekstil firmasının polis, asker vb. kıyafetler üretir hale gelmesidir. Fakat, bu tekstil firmalarından sadece pek azı istenen kaliteyi yakalamaktadır. Polis kıyafetleri ve aksesuarları, mutlaka birinci sınıf materyaller kullanılarak üretilmelidir. Bu kaliteyi size en iyi şekilde sağlayan firma olarak, Raff Military Textile öne çıkmaktadır. Raff Military Textile, polislerin ihtiyaç duyduğu bütün polis kıyafetleri ve aksesuarlarını en kaliteli materyalleri kullanarak imal etmektedir. Böylece, ortaya hem insan sağlığına zarar vermeyen hem de sağlam ürünler çıkmaktadır.

Raff Military Textile

Raff Military Textile, mesleki kıyafet tekstili alanında otuz yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir ve bu alanda son derece popüler olmuştur. Bu ünü sayesinde, sadece Türkiye’ye değil, diğer birçok ülkeye yönelik üretim yapmaktadır. Raff Military Textile tarafından üretilen ürünler, Orta Doğu ve Balkanlar başta olmak üzere Afrika ülkelerine ve Türki cumhuriyetlerine de gönderilmektedir. Türkiye’deki devlet kurumları ve özel kuruluşlar için de polis kıyafeti temin edilmektedir. Raff Military Textile tarafından üretilen ürünler arasında, polis üniformaları, polis t-shirtleri, polis tören kıyafetleri, polis montları, polis yelekleri yer almaktadır. Polis botları, polis şapkaları, polis kelepçeleri, polis mataraları gibi aksesuarlar da Raff Military Textile tarafından üretilen aksesuarlardır.

Aksesuarlar – Ayakkabılar ve Botlar

Polis için üretilen ürünler sadece kıyafetler ile sınırlı değildir Polislerin kullanması gereken birçok aksesuar da mevcuttur ve bu aksesuarlar, polis giyiminin önemli tamamlayıcı aksesuarlardır. Bu aksesuarlar olmadan, polis kıyafeti tamamlanmış duruma gelmez. Bu yardımcı ürünler arasından ilk akla geleni polis botları ve ayakkabılarıdır. Bu ürünler de mutlaka kıyafetler gibi sağlığa zararlı olmayan şekilde üretilmelidir. Kullanılan malzemelerin sağlamlığı da son derece önemlidir. Raff Military Textile tarafından üretilen botlar ve ayakkabılar, ayak sağlığını korumayacak şekilde üretilmektedir. Botların üst kısmı genelde inek derisinden yapılmaktadır. Termo taban ve plastik orta taban gibi özellikler de botlarda yer almaktadır.

Su geçirmez olması ve tabanların kaymaz olması da Raff Military Textile tarafından üretilen polis botu özellikleri arasındadır. Firma tarafından üretilen polis botları ve ayakkabılar 37-47 numara arasında olmaktadır ve hem kadın hem erkek için üretilmektedir. Botlar haricindeki polis malzemeleri ise, polis şapkaları, polis kemerleri ve kalkanları, polis copları, tabancı kılıfı, polis sırt çantası olarak sıralanabilir. Bu ürünlerin kaliteli malzemelerden üretiliyor olması da en az üniformalar veya botlar kadar önemlidir. Kısacası, Raff Military Textile tarafından üretilen tüm ürünler, en kaliteli materyaller kullanılarak üretilmektedir. Böylece, hem insan sağlığına zarar vermeyen hem de zorlu şartlara dayanıklı ürünler ortaya çıkmaktadır.