Kıyafetler, Botlar ve Diğer Ürünler

Günümüzde birçok kişi veya kurum, polis kıyafetlerini temin edecekleri bir tekstil firması aramakta ve bu sebeple birden fazla firma ile görüşmektedir. Polis ürünleri üreten birçok firma olsa da, aralarından gerçekten kaliteli şekilde üretim yapanların sayısı son derece azdır. Polis ürünlerini en kaliteli ve insan sağlığına zararı olmayacak şekilde temin etmek isteyen kişiler veya kurumlar kıyafet tekstili alanında otuz yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Raff Military Textile ile iletişime geçebilir ve ihtiyaç duydukları ürünü temin edebilirler. İhracat odaklı çalışan bir firma olan Raff Military Textile, ürünlerini, Türkiye’nin dışında, Türki cumhuriyetleri, Orta Doğu ülkeleri ve Balkanlara, hatta Afrikaya’da göndermektedir.

Ürünler ve Üretim Şekilleri

Raff Military Textile tarafından birçok farklı polis ürünü üretilmektedir. Polis ekipmanları deyince akla sadece polis gömleği veya t-shirti gelmemelidir. Birçok farklı polis ürünü Raff Military Textile tarafından temin edilebilir. Her polis ürününün üretim amacı birbirinden farklıdır ve bu amaçlar gözetilerek, profesyonel bir şekilde üretilmelidir. Örnek vermek gerekirse, görev sırasında giyilecek bir polis kıyafeti ile törende giyilecek polis kıyafeti birbirinden farklı işlevleri yerine getirilmelidir. Birinden beklenen tamamen şıklık ise diğerinde rahatlık ön planda olmalıdır. Bu nedenle bu ürünlerin üretiminde mutlaka profesyonel bir yaklaşıma ihtiyaç vardır. İmalat sırasında bu durumlar mutlaka göz önüne alınmalıdır.

Bunlara ek olarak polis malzemeleri denilince akla sadece polis kıyafetleri gelmemelidir. Polis kıyafetleri haricinde, polis aksesuarları da çok önemli yer tutmaktadır ve tamamlayıcı bir niteliğe sahiptir. Bu ürünler de mutlaka titiz bir çalışma ile imal edilmeli ve sonrasında satışa sunulmalıdır. Raff Military Textile, bütün ürünlerin üretiminde yüksek kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen materyal kullanımını her zaman ön planda tutar. Firma, birçok farklı aksesuar ve botu polisler için üretmektedir. Raff Military Textile, müşteri memnuniyetine büyük önem vererek üretimini gerçekleştirmektedir.

Botlar ve Ayakkabılar

Botlar, polis malzemeleri arasında en önemi ürünler arasındadır. Polisler, birçok farklı arazi ve iklim şartlarında görev yapabileceğinden, botların kalitesi çok önemlidir. Özellikle kış mevsiminin zor geçtiği bölgelerde görev yapan polislere temin edilecek polis botları kesinlikle su geçirmemeli ve kaymaz tabana sahip olmalıdır. Ayrıca, botlar mutlaka ortopedik olmalıdır ve yürürken botun ağırlığı hissedilmemelidir. Polislerin daha rahat şekilde görev yapması için botların kalitesi çok önemlidir. Ayakkabıların tabanı mutlaka ortopedik özelliğe sahip olmalıdır. Ayrıca, ayakkabıların ve botların antibakteriyel ve antistatik özelliklere sahip olması da büyük önem arz etmektedir. Şok emici topuk gibi ekstra özellikler de ayaklar için en iyisi olacaktır. Ayakkabılar ve botlar 37-47 numara arasında, hem erkek hem kadın için üretilmektedir.

Diğer Malzemeler

Polisler tarafından kullanılan diğer aksesuarlar arasında, çantalar, şapkalar ve eldivenler yer almaktadır. Bu aksesuarlar da, polislerin görevini daha rahat şekilde yerine getirmesi için önemlidir. Bu aksesuarlar da insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmelidir. Raff Military Textil tarafından üretilen ürünler, bu gerekliliklerin hepsini karşılamaktadır.