Kıyafetler, Botlar ve Aksesuarlar

Polis ürünlerinin üretimine neredeyse dünyanın her yerinde ihtiyaç duyulmaktadır. Polis ürünlerini temin etmek isteyen kişiler ya da kurumlar dünyanın her yerinden Raff Military Textile firması ile iletişime geçip, kolay bir şekilde ürün temin edebilirler. Raff Military Textile; polis ürünlerinin üretimi alanında yaklaşık olarak 50 yıl kadar uzun bir süredir faaliyetlerine devam etmektedir. Sadece ülkemiz sınırları içerisinde değil daha birçok farklı ülkede ve farklı bölgelerde çalışmalarını sürdürmektedir. Raff Military Textile firması; Balkan ülkeleri başta olmak üzere; Orta Doğu ülkelerinde, Afrika ülkelerinde ve daha birçok farklı Türki Cumhuriyetlere ürün ihraç etmektedir.

Raff Military Textile, polis ürünleri üretiminde son derece başarılı ve bir o kadar da tanınmış bir üretim firmasıdır. Raff Military Textile sadece polis kıyafetleri değil; polis botları, ayakkabıları ve aksesuarlarının da üretimini yapmaktadır. Raff Military Textile ürünlerine detaylı bir şekilde bakılırsa; polis kamuflajları, polis takım elbiseleri, polis üniformalar, polis kazakları, polis t-shirt’leri, polis pantolonları, polis kaskları, polis ayakkabıları, polis botları, polis yelekleri, polis montları, polis gömlekleri, polis kemerleri, polis ceketleri üretimi yapılan ürünler arasında yer almaktadır. Polis kıyafetlerinin üretiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kaliteli malzemeler kullanılması ve ürünlerin dayanıklı/ sağlam olmasıdır. Polis kıyafetleri ve aksesuarlarının üretiminde kullanılan malzemelerin ayrıca sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmemesi de son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Üniformalar ve Diğer Kıyafetler

Raff Military Textile firması polisler için hem resmi tören kıyafetleri hem de kamuflaj kıyafetleri üretimi yapmaktadır. Polis kıyafetlerinde genellikle yün, poliviskon, polikoton ve pamuk gibi kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır. Polis kıyafetlerinde kadın ve erkekler için farklı tasarımlar kullanılmaktadır.

Botlar, Ayakkabılar ve Terlikler

Polis ürünleri denildiği zaman genellikle insanların aklına ilk olarak polis botları ve ayakkabıları gelmektedir. Polis botları ve polis ayakkabıları birçok farklı malzemeden üretilebilmektedir. Polis botlarının üretimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli detaylar bulunmaktadır. İklim ve hava şartları bot üretiminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür. Kış ayları için botların tabanlarının kayma yapmaması, ayakları sıcak tutması ve su  geçirmemesi en önemli noktalarındandır. Ayrıca polisler için üretilen botlar ayak sağlığı açısından da zararlı olmamalıdır. Tabanların ortopedik olması ve yaz aylarında ter yapmaması da son derece önem arz etmektedir. Polis ayakkabılarında her zaman en kaliteli malzemeler kullanılmalıdır.

Aksesuarlar ve Üretim Şekilleri

Polis kıyafetleri, polis üniformaları ve botları dışında polis aksesuarları da oldukça önemlidir. Polis aksesuarlarında en kaliteli malzemeler kullanılmalı, kullanılan malzemeler sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmemelidir. Polis aksesuarları içerisinde polis şapkaları, polis bereleri, polis maskeleri, polis kelepçeleri, palaskalar, kemerler, kalkanlar, polis sırt çantaları, kasklar, tabanca kılıfları ve su mataraları gibi ürünler yer almaktadır.